آسفالت رنگی کف

 از آنجا که مردم عزیز کشورمان، علاقه وتمایل به احیاء و استفاده از نماهای سنتی و قدیمی را در چندسال اخیر از خود نشان داده اند و توجه به اینکه قدما از گِل و چوب جهت ساختمان سازی استفاده می کردند و کاه گل های قدیمی می توانست پوششی زیبا و ماندگاربرای این نوع ساختمانها باشد و امروزه به دلیل استفاده از آجر و سیمان و سنگ ، امکان استفاده از کاهگل قدیمی با ترکیب خاک و کاه نمی تواند پوشش مناسب و مندگاری برای سطح مصالح ساختمانی امروزی باشد . لذا بر آن شدیم که محصولی به شکل همان کاهگل قدیمی امّا با تنوع رنگ زیاد و استحکام و ماندگاری مناسب ودر خور توجه،به بازار مصالح ساختمانی امروزی هدیه کنیم.

  آسفالت رتگی کف خمیری است رنگی و با دانه های زبر که بر روی سطوح سیمانی و موزائیکی ویا سرامیک قابل اجراست و نمیتوان روی سطوح خاکی از آن استفاده کرد . ایجاد طرحهای گرافیکی رنگی از ویژه گیهای این خمیر است.

 

این محصول ، به دلیل ترکیبات خاص آن و روش تولید کاملا علمی با تمام موارد مشابه متفاوت است. خاصیت اسفنجی و تبادل تنفس در بین لایه ی زیرین و سطح کار و همچنین بازگشت چسبندگی و استحکام پس از خیس شدن و قابلیت شستشو پس از کثیف شدن احتمالی ، از ویژه گیهای این محصول است .

 

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!